Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Česká Afrika?

27. 12. 2016 6:22:33
Sváteční dny jsou za námi a mě stále leží v hlavě ryze nesváteční informace, kterou kalila média ty sváteční dny snad ve snaze pohnout českým xenofobním rybníčkem k soucitu s dětmi z cikánských údajných ghett, jako v Burundi...

http://zpravy.idnes.cz/socialne-vyloucene-lokality-stredni-delka-zivota-romove-seniori-zdravotni-problemy-umrtnost-nov-i4i-/domaci.aspx?c=A161222_2294281_domaci_hro#utm_source=facebook&utm_medium=text&utm_campaign=edit

"S pravdou je to jako s dírou do zadku. Každý má svou" říká typicky Zdeněk Pohlreich. A já s ním plně souhlasím . Naopak, s tím, co se nám snaží okatě populisticky a společensky, politicky korektně a dobrotrusně předkládat slovutní redaktoři si dovolím, typicky česky, nesouhlasit.


Zoufalá snaha o zoufalou integraci naprosto kulturně, společensky, historicky, sociálně rozdílného etnika (a nemusí být vždy pouze romské!) započala se stejně zoufalým socialistickým pokusem po VŘSR v Rusku, a zejména pak po 2. světové válce ve zbytku Evropy změnit svět na komunisticky rovnostářský "ráj na zemi", kde jsou si všichni rovni, všichni všechno máme a všichni všechno budeme mít do hromady... (slyšíte tam ten text té ústřední písně tak oblíbené propagandistické mega masírky?!?! Né? Tak si to zabroukejte...).

Ne, nezbláznil jsem se. Skutečně ve zbytku Evropy. Nikoliv pouze v zemích rádoby socialistických v poválečném "ruském" sektoru po Jaltském rozdělení. Vždyť se stačí podívat na současnou socialistickou Francii, Merkelovské socialistické Německo, Švédsko, Dánsko...

Ale jako celý socialismus, je stejný kreténismus a nesmysl i integrovat neintegrovatelné do "společnosti", která si říká "většinová", a které jsou všechny ty výchozí podmínky, z nichž "menšinová" část společnosti (k integraci "vyvolená") vzešla vlastně cizí a veskrze nepochopitelné a odporné. A "menšinové" společnosti jsou naopak odporné zvyky, pravidla, normy a hlavně řád "většinové" společnosti a dává to dostatečně najevo vlastní neintegrovatelností. Ale protože se historicky, po mnohá dlouhá staletí vyznačuje "menšinové etnikum" často velmi osobitým vztahem k práci, integrují se jeho příslušníci většinou pouze v několika málo atributech. Jedním z nich je dokonalá znalost vlastních "lidských práv" poskytovaných "většinovou" společností svým řádným a plnohodnotným příslušníkům a též, a to s tím úzce souvisí, přesný přehled nároků na všeliké vymoženosti postkomunistických rovnostářských nivelizátorů štěstí a hmotných eliminátorů socialisticky nepřípustné chudoby a nedostatku. V tom se jim dokonalost tedy rozhodně nedá upřít.

Takže! Poslední, co bych byl já osobně ještě ochoten ze státní pokladny, rozuměj našich daní, zaplatit by byly maringotky, koně, slepice na cestu, kytary, "tulácké knížky" a jako za starých časů, ráčejí se vydat na tak milovaný a po generace v genech utužovaný a rozvíjený kočovný život v tlupách... Ale běda, jestli budou krást slepice, páchat polní či lesní pych, či jinak překračovat zákony té které země, jejíž uzemí budete aktuálně brázdit. Jako za první republiky a C.k. mocnářství!

To je jediný možný recept, jak se nedopouštět nadále společenského útlaku a skutečné diskriminace na odlišných etnikách, nelámat je a násilím je nenutit k převzetí naprosto cizího způsobu života "většinových" společností proti jejich evidentní vůli a evolučnímu vývoji. Náš profesor dějepisu soudruh Kratochvíl nám hned první hodinu v prvním járu průmyslovky před 36 lety položil otázku "Co polidštilo opici?" . A hned si na řečnickou otázku i odpověděl "Práce! A tím začaly vznikat novodobé dějiny lidstva!". Evidentně to na některé skupiny a podskupiny neplatí a snažit se socialisticko materialisticky nalézt novou odpověď na tuto otázku typu "Dávky a podpora!" je zřejmý kreténismus stále a čím dál víc socialistické skomírající Evropy hypernadužívající mantru "lidských práv" na úkor své "většinové" společnosti.

Tak to vidím já.

Autor: Petr Jankele | úterý 27.12.2016 6:22 | karma článku: 24.45 | přečteno: 424x

Další články blogera

Petr Jankele

"Souboj kříže s půlměsícem"

Události několika posledních dnů ukazují v necudné nahotě, jaká skutečná nebezpečí dřímají pouhé 3 hodinu letu z Prahy. Ankara se díky mocí a touhou po ní posedlému R.T. Erdoganovi řadí mezi epicentrum zla a jednu z vážných hrozeb

16.3.2017 v 19:53 | Karma článku: 32.53 | Přečteno: 912 | Diskuse

Petr Jankele

Reálná hrozba! D8 x 7!

Není to ani měsíc! 17.12.16 proběhlo otevření dokončené-nedokončené dálnice D8. Od té doby spolkly havarijní výdaje na zabezpečení geologicky aktivního podloží této "bezpečné stavby" bezmála čtvrt miliardy korun. A polykají dál!

9.1.2017 v 10:49 | Karma článku: 24.75 | Přečteno: 1204 | Diskuse

Petr Jankele

Nice, a co dál? Berlín!

Neuplynul ani půl rok od řádění fanatického Tunisana, útočícího náklaďákem v davu lidí na samu podstatu Francie. A je tu tentýž scénář, jenom šíleným je zřejmě Afghán či Pákistánec útočící na samu podstatu křesťanství. Vánoce!

20.12.2016 v 6:45 | Karma článku: 46.82 | Přečteno: 6389 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Ivan Smetana

Cenzura na blog.iDnes.cz

U příspěvku "Agitka zvaná Gangsterka" není možná diskuze. I přesto, že byla nastavena správně, nelze diskutovat. Proč? Bojí se snad někdo komentářů k případu Radovana Krejčíře? Ve videu není nic, co by nebyla pravda.

23.3.2017 v 8:51 | Karma článku: 5.65 | Přečteno: 168 | Diskuse

Libor Popovský

Statistika nuda je, má však cenné údaje. – ÚNOR

Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi: Kteří blogeři byli na blogu zdejším v měsíci únoru nejdoporučovanější? Druhá a zároveň na dlouhou dobu poslední část mé statistiky...

20.3.2017 v 10:40 | Karma článku: 8.16 | Přečteno: 287 | Diskuse

Štěpán Bicera

Devět let jsem měl otevřenou diskuzi

Zpočátku se jí zúčastňovali anonymové. Své anonymity možná zneužívali, ale sám jsem se pod blogy setkával vesměs jen se slušnými lidmi. Dnes jsou diskutující, stejně jako blogeři pod jmény, ale některým adresnost očividně nevadí.

1.3.2017 v 11:37 | Karma článku: 26.46 | Přečteno: 621 |

Jaroslav Andrýsek

Můj dům, můj hrad

Místo, které nazýváme domovem, je pro každého člověka symbolem soukromí a bezpečí. Pokud je z jakýchkoliv příčin narušeno, je to obrovský zásah do života a může vyústit v tragedii, jako v případě pana Jaroslava Janoty.

25.2.2017 v 15:17 | Karma článku: 25.16 | Přečteno: 543 | Diskuse

Marie Jandová

Pieta je pieta, karma je karma a peníze za reklamu jsou peníze za reklamu

Opravdu jsem v úžasu, jak moudré rozhodnutí redakce o stažení posledního blogu pana Jaroslava Janoty s jeho „dopisem na rozloučenou“ zabránilo tomu, aby tento portál na jeho tragédii vydělával.

24.2.2017 v 10:32 | Karma článku: 22.80 | Přečteno: 585 | Diskuse
Počet článků 29 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1626

Hrdý otec tří fantastických synů. Umí(r)něný pravičák. Stavební inženýr s bohatou zkušeností z investiční výstavby, mimo jiné 20 let pro zahraniční společnosti (USA, Skotsko, Turecko), státní správou (šéf stavebního úřadu) i obchodem (Švýcarsko).

Mám rád svou rodinu, manželku, rodiče, vlast, řád a pořádek, bluegrass&country, Jeepy, koně a Rumíčky z třtiny. Rád cestuji a poznávám nové kraje, lidi a jejich zvyky. Nesnáším lež, nezákonnost, pletichy, klientelismus, falešnou solidaritu a diskriminaci včetně antidiskriminace. Tak to jsem já.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.